Загальна інформація

Компанія ТзОВ «Сервіскотломонтаж-Львів» створена у 2011 році.  І хоча ми доволі молода на ринку України компанія, проте в її складі підібрані найкращі професіонали з багаторічним досвідом роботи. У компанії працює понад 30 фахівців, які здійснюють інженерні роботи у сфері систем кондиціонування, вентиляції, опалення, водопостачання для житлових, офісних, спортивних, виробничих  будівель, торговельних і логістичних центрів, готелів, ресторанів, медзакладів, закладів освіти і промислових об’єктів.

Основний принцип роботи компанії ТзОВ «Сервіскотломонтаж-Львів» – виконання робіт і  надання послуг стабільно високої якості.

Застосування новітнього устаткування і технологічних новацій – один з основних принципів, на якому базується діяльність компанії ТзОВ «Сервіскотломонтаж-Львів»  з перших днів її заснування. Освоєння та впровадження на своїх об’єктах світових досягнень у сфері інжинірінгу, активна співпраця з розробниками і постачальниками високотехнологічного обладнання, пошук економічно доцільних рішень, дозволяє зробити будівлі по-справжньому комфортними та безпечними.

За короткий період існування фірма здобула міцну позицію на вітчизняному ринку енергозбереження. Завдяки плідній співпраці з кращими європейськими та вітчизняними фірмами – пропонується обладнання високої якості та широкий спектр послуг в галузі енергозбереження.
На сучасному етапі підприємство є офіційним дистриб`ютором фірм “Danfoss”,  „VIESSMANN” та „Grundfos”.